Pobierz aplikację FUN APP

z TV.DISCO na żywo!

WEEKENDOWY RELAX

WEEKENDOWY RELAX

Michał Gielniak. Znany z takich hitów jak „19 miał lat” lub „Moja droga ja Cię kocham” czy „Buzi buzi”, posiadacz multiplatynowej płyty w swojej kolekcji, prowadzi nowy program - „Weekendowy Relax”.

PRZEBOJE DISCO POLO

PRZEBOJE DISCO POLO

Najbardziej lubiane przeboje disco. Utwory premierowe, hitowe, niezapomniane klasyki, które wszyscy znają i kochają! Zapewni nam to mix muzyki disco polo i dance.

DISCO POLO HITY
KONCERT ŻYCZEŃ PREMIERA

KONCERT ŻYCZEŃ PREMIERA

TV.DISCO rozwija nie tylko interaktywność na antenie, ale także stwarza możliwość kontaktu z ulubionymi gwiazdami muzyki disco polo i animuje ich do wspólnej zabawy. I właśnie w związku z tym stacja postanowiła pójść krok dalej i wcielić w życie pomysł „Koncertu Życzeń" - programu, pozwalającego widzom spotkać się osobiście z artystą, na którego koncerty tłumnie przybywają i którego hity zna cała Polska.

DISCOMANIA

DISCOMANIA

Nowa odsłona programu to nie tylko potężna dawka muzyki tanecznej, ale także wywiady z artystami, relacje z wydarzeń kulturalnych oraz mnóstwo konkursów i zabaw interaktywnych.

ŁAPY W GÓRĘ

ŁAPY W GÓRĘ

„ŁAPY W GÓRĘ” to propozycja dla wszystkich tych, którzy nie wychodząc z domu, chcą się poczuć jak na odjazdowej imprezie.

DISCO POWER POWTÓRKA

DISCO POWER POWTÓRKA

Muzyczny trening z Krystianem Pudzianowskim zaskoczy z pewnością niejedną z gwiazd, która wpadnie do nowego programu „DISCO POWER”. Lider zespołu Pudzian Band sprawdzi kondycję polskich artystów.

PORANEK DISCO POLO

PORANEK DISCO POLO

Porannej kawie serdecznie dziękujemy! Wszystkim, czego potrzebujecie, by pozytywnie nakręcić się na cały dzień jest energetyczna dawka muzyki dance i disco polo!

BIESIADNY RELAX

BIESIADNY RELAX

Program, w którym pokazujemy największe biesiadne hity. Kto z nas nie bawił się przy takich hitach, jak Sokoły, Wszystkie rybki, Felek czy Ore ore?

DISCO ŻYCZENIA

DISCO ŻYCZENIA

Obok klipów Weekendu, Power Play, Shazzy, Etny, D-Bomb, After Party, Effect usłyszycie też światowe szlagiery jak: R.I.O feat. Nicco, No Mercy, ATC, Remady feat. Manu-L czy Ace Of Base.

PLANETA DISCO

PLANETA DISCO

Najbardziej lubiane przeboje dyskotekowe, które rozniosą każdy parkiet!

POWER WEEKEND

POWER WEEKEND

W ten weekend dodamy Wam niezłego powera! A to wszystko za sprawą Sylwka z zespołu Power Play, który odpali dla Was listę najbardziej energetycznych tanecznych hitów.

KARTKA Z KALENDARZA

KARTKA Z KALENDARZA

Paweł Stasiak.... Na co dzień wokalista zespołu Papa D(ance). Artysta poprowadzi nowy program na antenie zatytułowany „Kartka z kalendarza”, w którym przeniesie widzów w czasie do najważniejszych wydarzeń z przeszłości, nie tylko muzycznych.

KONJO SHOW

KONJO SHOW

Zaskakujące rozmowy, nietypowe pytania do gości, zdarzenia przyjmujące nieoczekiwany obrót, gwiazdy muzyki dance i disco polo, kącik poetycki, najdziwniejsze i najśmieszniejsze komentarze dotyczące wydarzeń ze świata celebrytów i showbiznesu - to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych przez Pawła „Konja” Konnaka. Program ten to duża dawka pozytywnie zakręconego humoru serwowanego przez nieprzewidywalnego prowadzącego.

GORĄCE HITY

GORĄCE HITY

Najnowsze taneczne przeboje, dużo światowej muzy. Mocne, dyskotekowe hity, które naładują wszystkich pozytywną energią w zimne i ponure jesienne wieczory.

DISCO POLO PARTY

DISCO POLO PARTY

DISCO POLO PARTY czyli relacje z najlepszych klubów, plenerów, koncertów imprez! Jesteśmy z kamerą tam gdzie się dzieje! Szukajcie naszej ekipy, zobaczcie się w Waszej ulubionej telewizji! TV.DISCO IMPREZA TRWA!

SEXY BIKINI

SEXY BIKINI

Kolejną propozycją na lato będzie „SEXY BIKINI”, czyli bardzo gorące zestawienie wakacyjnych hitów. Trzy piękne kobiety...

TWÓJ WEKEND

TWÓJ WEKEND

Duża porcja muzyki i dobrej zabawy szykuje się w programie „TWÓJ WEEKEND”. Prowadzący - Sylwia Lewandowska, znana ze słynnego duetu „Sylwia i Tomek”, oraz Sławek Lisowski autor między innymi "Babe" i "Na Na Na".

WEEKEND NA SIANIE

WEEKEND NA SIANIE

Tym razem WEEKEND NA SIANIE! Poprowadzi go dla Was Sylwia Lewandowska z duetu Sylwia i Tomek? (wcześniej X-Trans?).

FURA, SKÓRA I KOMÓRA WEEKEND

FURA, SKÓRA I KOMÓRA WEEKEND

To będą dwa super muzyczne dni na bogato! Na naszej antenie będą rządzić piękne dziewczyny, szybkie samochody i największe gwiazdy disco polo.

HALO DISCO

HALO DISCO

Jeśli podoba ci się utwór, do którego teledysk właśnie oglądasz, wystarczy że wyślesz smsa i ściągniesz piosenkę na swój telefon.

SEXY WEEKEND

SEXY WEEKEND

To będzie naprawdę gorący weekend! Na antenie TV.DISCO zagoszczą Największe ciacha i mega laski polskiej i zagranicznej sceny dance.

ODJAZDOWY WEEKEND

ODJAZDOWY WEEKEND

Zespół Łukash już w ten weekend w TV.DISCO. Chłopaki specjalnie dla Was zapowiedzą swoje ulubione kawałki!

LETNI LANS I BOUNCE

LETNI LANS I BOUNCE

Pogoda jaka jest każdy widzi! Odpalajcie TV.DISCO, tam przez cały tydzień, specjalnie dla Was swoje ulubione kawałki zapowiadać będą ten dla którego ona tańczy - Radek Liszewski z zespołu Weekend i ten co ucieka od żony - Marek Biedrzycki z zespołu Effect! Poczujcie LETNI LANS I BOUNCE!

BIERZ CO CHCESZ

BIERZ CO CHCESZ

Chcesz współtworzyć telewizję? Chcesz mieć kontrolę nad tym co zobaczą Twoi znajomi? W takim razie BIERZ CO CHCESZ! Twórz program muzyczny taki jak lubisz najbardziej

SZPIEGOWSKI WEEKEND

SZPIEGOWSKI WEEKEND

Zespół MIG czy MI6? No i co to za koszula? :) Tego i wielu innych ciekawostek dotyczących zespołu dowiecie sie juz w ten weekend!

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony