Pobierz aplikację FUN APP

z TV.DISCO na żywo!

SENSATION NIGHT

SENSATION NIGHT

SENSATION NIGHT ? poczuj przypływ pozytywnych emocji! Od 22 do 2 w nocy Wy zajmujecie parkiet, a my dbamy o to, żebyście ani na chwile nie chcieli go opuścić.

SUNRISE

SUNRISE

SUNRISE - już pora wstać! Odrzucamy poranny marazm. Wyłączamy kolejne drzemki! Codziennie od 6 rano budzimy Was energetyczną dawką pozytywnych wibracji!

MUSICRIVER

MUSICRIVER

MUSICRIVER - odpływamy w rytmach najlepszej muzyki. Walczymy z szarą codziennością i przenosimy się w lepsze miejsce, gdzie króluje muzyka!

MYDAY

MYDAY

MYDAY - We Make Your Day! Żeby dzień mijał jak najprzyjemniej i wypełniały go pozytywne wibracje stworzyliśmy pasmo, w którym muzyka mówi sama za siebie.

OPENER PARTY

OPENER PARTY

OPENER PARTY - otwieramy wieczorny balet! Starterek z TV.DISCO rusza punkt 18 i trwa to 22. Nasz muzyczny opener to wstęp do szalonej domówki w najlepszym wydaniu.

TOMORROW PARTY

TOMORROW PARTY

TOMORROW PARTY - bo zaczynamy dzisiaj, a kończymy jutro! Tommorow Party to całonocna impreza, która łączy ze sobą gorące rytmy EDM wymieszane z polską nutą. WE ARE THE MUSIC, więc impreza trwa do rana!

GORĄCE DISCO

GORĄCE DISCO

Najnowsze taneczne przeboje, dużo światowej muzy. Mocne, dyskotekowe hity, które naładują wszystkich pozytywną energią w zimne i ponure jesienne wieczory.

DISCO GWIAZDY

DISCO GWIAZDY

Widzowie odkryją artystów disco polo i dance z zupełnie innej, prywatnej strony! Muzyczne inspiracje, sentymentalne utwory, piosenki, które towarzyszyły gwiazdom disco w najważniejszych momentach ich życia lub kojarzą się z wyjątkowymi wydarzeniami w ich biografiach.

PRZEBOJE DISCO TELESPRZEDAŻ

PRZEBOJE DISCO TELESPRZEDAŻ

Najbardziej lubiane przeboje disco. Utwory premierowe, hitowe, niezapomniane klasyki, które wszyscy znają i kochają! Zapewni nam to mix muzyki disco i dance.

ŚWIĄTECZNE KARAOKE

ŚWIĄTECZNE KARAOKE

Kolęduj razem z rodziną i TV.DISCO. ŚWIĄTECZNE KARAOKE! Zaśpiewajcie najpiękniejsze kolędy razem z bliskimi podczas świąt!

WEEKENDOWY RELAX

WEEKENDOWY RELAX

Michał Gielniak. Znany z takich hitów jak „19 miał lat” lub „Moja droga ja Cię kocham” czy „Buzi buzi”, posiadacz multiplatynowej płyty w swojej kolekcji, prowadzi nowy program - „Weekendowy Relax”.

PRZEBOJE DISCO

PRZEBOJE DISCO

Najbardziej lubiane przeboje disco. Utwory premierowe, hitowe, niezapomniane klasyki, które wszyscy znają i kochają! Zapewni nam to mix muzyki disco polo i dance.

DISCO POLO HITY

DISCO POLO HITY

„Disco Hity” to energetyczna dawka najlepszych tanecznych hitów disco polo i dance. Pasmo wypełnione jest największymi przebojami

PLANETA DISCO

PLANETA DISCO

Najbardziej lubiane przeboje dyskotekowe, które rozniosą każdy parkiet!

POWER WEEKEND

POWER WEEKEND

W ten weekend dodamy Wam niezłego powera! A to wszystko za sprawą Sylwka z zespołu Power Play, który odpali dla Was listę najbardziej energetycznych tanecznych hitów.

KARTKA Z KALENDARZA

KARTKA Z KALENDARZA

Paweł Stasiak.... Na co dzień wokalista zespołu Papa D(ance). Artysta poprowadzi nowy program na antenie zatytułowany „Kartka z kalendarza”, w którym przeniesie widzów w czasie do najważniejszych wydarzeń z przeszłości, nie tylko muzycznych.

KONCERT ŻYCZEŃ PREMIERA

KONCERT ŻYCZEŃ PREMIERA

TV.DISCO rozwija nie tylko interaktywność na antenie, ale także stwarza możliwość kontaktu z ulubionymi gwiazdami muzyki disco polo i animuje ich do wspólnej zabawy. I właśnie w związku z tym stacja postanowiła pójść krok dalej i wcielić w życie pomysł „Koncertu Życzeń" - programu, pozwalającego widzom spotkać się osobiście z artystą, na którego koncerty tłumnie przybywają i którego hity zna cała Polska.

KONJO SHOW

KONJO SHOW

Zaskakujące rozmowy, nietypowe pytania do gości, zdarzenia przyjmujące nieoczekiwany obrót, gwiazdy muzyki dance i disco polo, kącik poetycki, najdziwniejsze i najśmieszniejsze komentarze dotyczące wydarzeń ze świata celebrytów i showbiznesu - to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych przez Pawła „Konja” Konnaka. Program ten to duża dawka pozytywnie zakręconego humoru serwowanego przez nieprzewidywalnego prowadzącego.

GORĄCE HITY

GORĄCE HITY

Najnowsze taneczne przeboje, dużo światowej muzy. Mocne, dyskotekowe hity, które naładują wszystkich pozytywną energią w zimne i ponure jesienne wieczory.

DISCOMANIA

DISCOMANIA

Nowa odsłona programu to nie tylko potężna dawka muzyki tanecznej, ale także wywiady z artystami, relacje z wydarzeń kulturalnych oraz mnóstwo konkursów i zabaw interaktywnych.

DISCO POLO PARTY

DISCO POLO PARTY

DISCO POLO PARTY czyli relacje z najlepszych klubów, plenerów, koncertów imprez! Jesteśmy z kamerą tam gdzie się dzieje! Szukajcie naszej ekipy, zobaczcie się w Waszej ulubionej telewizji! TV.DISCO IMPREZA TRWA!

SEXY BIKINI

SEXY BIKINI

Kolejną propozycją na lato będzie „SEXY BIKINI”, czyli bardzo gorące zestawienie wakacyjnych hitów. Trzy piękne kobiety...

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony