Pobierz aplikację FUN APP

z TV.DISCO na żywo!

News

Nagrody TV.DISCO 2012 - Zespół Buenos Ares

Buenos Ares powstało w 1996 roku. Ich piosenka „Pomarańczowe lato” szybko stała się hitem. Wówczas zespół tworzyli Wojciech Domań i Anna Florkiewicz. Nie trzeba było długo czekać na kolejny przebój – grupa poszła za ciosem i na jesień cała polska bawiła się do piosenki „Buenos Ares”.

W 1997 roku zostaje wydana pierwsza płyta. W wakacje tego samego roku zespół wypuścił nowy singiel o tytule „Niebo”. Piosenka nawiązywała motywem muzycznym do hitu wokalistki Alexii – „Uh lalala”. W roku 1998 zespół podbił serca publiczności balladą „Preludium”. Niedługo potem wzięli udział w koncercie Duety w warszawskiej Sali Kongresowej, gdzie wraz z grupą Viper zaśpiewali piosenkę „Gdyby nie ty”. Wiosną światło dzienne ujrzał nowy album „The New Power Of Buenos Ares”. Zespół pokazał na niej swoje inne oblicze. Piosenki były zdecydowanie bardziej dopracowane i zróżnicowane niż na debiutanckiej płycie. Znalazły się na nim takie utwory jak „Czekoladowy sen”, czy „Jak ona”. Zespół wyruszył w trasę koncertową po kraju a potem o grupie zrobiło się cicho...

Powrócili w roku 2000 z nowym materiałem – po wydaniu singla „Baby, baby” szybko ukazuje się trzecia płyta pod tytułem „Party”. Niedługo po tym ścieżki zespołu rozeszły się. Wojtek jako Dj w 2004 roku dostał się do finału Mistrzostw Polski Prezenterów Dyskotekowych, natomiast Annie nie udało się odnieść sukcesu jako solistce.

W 2007 roku Buenos Aires wróciło w odmienionym składzie. Justyna Mosiej, dotychczas tancerka w zespole, postanowiła spróbować swoich sił jako wokalistka. Latem 2008 roku wyszła płyta grupy – „Reaktywacja”. Znalazły się na niej odświeżone wersje starych utworów. W obecnym składzie Buenos oprócz Justyny znajdują się jeszcze dwie tancerki – Gabi i Natalia. Justyna wypuściła następnie na rynek takie hity jak „Nie bój się mały”, „Wielkie słowa”, czy „Nowa ja”. Pod koniec zeszłego roku mogliście ją podziwiać w klipie „Buenos dziś gra”, w którym gościnnie wystąpili Weekend, Diadem, Impuls i Focus.

Justyna jest nominowana do nagród TV.DISCO w dwóch kategoriach: najlepiej ubrany artysta i nagroda publiczności. Szczegóły o kategoriach i nominacjach znajdziecie na specjalnej stronie http://www.tvdisco.pl/nagrody-tv-disco-2012.html oraz na http://on.fb.me/14DP3p3. Do wygrania bilety VIP na galę, płyty disco polo i gadżety TV.Disco. Chcesz oddać głos na boskie Buenos? Wyślij SMS na numer 7112 o treści: - NU3 w kategorii Najlepiej Ubrany Artysta Roku - NP2 w kategorii Nagroda Publiczności. Chcecie wiedzieć kto rządził w polskiej muzyce disco w 2012 roku? Gala odbędzie się już 8 marca w warszawskim klubie Mirage. Gwiazdami wieczoru będą chłopaki z zespołu Weekend, a także Modern Talking Reloaded! Parkiet klubu rozgrzeją najbardziej popularni wykonawcy dance i disco polo w Polsce. Nie może Was tam zabraknąć!

fota stąd: http://imgur.com/B2tRawh 

 

Ocena: 0 0

Polecamy

POBIERZ NOWĄ WERSJĘ APLIKACJI FUN APP!

POBIERZ NOWĄ WERSJĘ APLIKACJI FUN APP!

Timmy Trumpet & Savage - Freaks

Timmy Trumpet & Savage - Freaks

Ummet Ozcan - SuperWave

Ummet Ozcan - SuperWave

Pep & Rash - Rumors

Pep & Rash - Rumors

TOMORROW PARTY

TOMORROW PARTY

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony